J.J.Investment - realizacje

Warszawa, ul. Egejska

W kwietniu 2017 roku, poprzez spółkę celową – J.J. Investment Sp. z o.o. 1 S.K. rozpoczęliśmy budowę budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ulicy Egejskiej w Warszawie. Zaplanowaliśmy w nim duży wybór mieszkań, o najbardziej poszukiwanych rozkładach, o powierzchniach od 39 do 83 metrów kwadratowych. W parterze budynku zlokalizowana zostanie przestrzeń użytkowa, przeznaczona pod lokalne usługi.

Pod budynkiem znajdować się będzie jednokondygnacyjny garaż podziemny, a część jego powierzchni przeznaczona zostanie na komórki lokatorskie. Nowoczesna zabudowa mieszkaniowa będzie stylowo skomponowana z otoczeniem i dostosowana pod względem funkcjonalności do najróżniejszych potrzeb jego mieszkańców. Budynek wyróżniać się będzie ciekawą architekturą i rozwiązaniami technicznymi. Przewidywany termin zakończenia realizacji budowy to koniec 2018 roku. Inwestycja wyróżnia się znakomitą lokalizacją oraz połączeniami komunikacyjnymi. Przez teren Mokotowa przebiega linia warszawskiego metra, a z prawobrzeżną Warszawą łączy go Most Siekierkowski. W najbliższym czasie zaplanowana została budowa linii tramwajowej , łączącej „Miasteczko Wilanów” z Placem Unii Lubelskiej. Usytuowanie przystanków tramwajowych w okolicach skrzyżowania ulic Sobieskiego i Św. Bonifacego, umożliwi dojazd przyszłym mieszkańcom naszego budynku do centrum miasta, w czasie nie dłuższym niż kilkanaście minut.

Mokotów to jedna z największych dzielnic Warszawy. Zabudowa charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem, od dawnych kamienic poprzez wille, aż po nowoczesne apartamentowce. Swoje siedziby ulokowały tu liczne ambasady i placówki dyplomatyczne, Polskie Radio i Telewizja Publiczna. Mieści się tu także Biblioteka Narodowa. Na terenie Mokotowa znajdują się Szkoła Główna Handlowa, Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, a także kilka wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki. To także miejsce, gdzie wciąż powstają nowe ośrodki handlowo-usługowe oraz centra biurowo-biznesowe.

Dzielnica ta słynie z dużej ilości terenów zielonych. Liczne parki i skwery, z których najbardziej znane to m.in. Pole Mokotowskie, Park Arkadia czy Królikarnia. Znajduje się tam także sporo zbiorników wodnych, zwłaszcza w dolinie Wisły. Największym z nich jest Jeziorko Czerniakowskie, które należy do miejskich rezerwatów przyrody. Mieszkanie w mieście nie musi się kojarzyć z betonem. Zieleń nie tylko urozmaica architekturę, ale przede wszystkim ma korzystny wpływ na czystość powietrza, co jest niezmiernie ważne dla zdrowia. Takie zagospodarowanie terenu sprzyja spacerom, zabawom z dziećmi i aktywnemu wypoczynkowi. Według specjalistów z branży nieruchomości, ponad połowa najwyższej klasy budynków wielorodzinnych w Polsce znajduje się właśnie na warszawskim Mokotowie.

Dzielnica ta jest najliczniejszą pod względem mieszkańców. Ze względu na swoje walory cieszy się wielką popularnością także wśród rodzin, ponieważ, znajduje się tu szereg placówek oświatowych oraz szkolno – wychowawczych. Wysoki standard budynku, doskonała komunikacja, malownicze tereny zielone i zabytki to argumenty, które przemawiają na korzyść nabycia mieszkania w zaproponowanej przez nas lokalizacji.