J.J.Investment - o firmie

Dlaczego warto wybrać J.J.Investment?

Z początkiem 1998 r. J.J. Investment, jako inwestor zastępczy dla Spółdzielni Mieszkaniowej "Apartament" zrealizował z dużym powodzeniem zespół budynków wielorodzinnych na warszawskim Ursynowie. W maju 1999 r. spółka zakupiła grunt w atrakcyjnej części Warszawy, przygotowując zespół kilkudziesięciu mieszkań, aby następnie doprowadzić do jego realizacji we współpracy ze spółdzielnią mieszkaniową "Idealne Mieszkanie". Kolejne przygotowane projekty, w których uczestniczyli współwłaściciele firmy, to budynek biurowy dla spółek Vidicon i Witex Super-Lock LTD (o powierzchni ok. 5000 m²) zlokalizowany w centralnej części Warszawy oraz projekt budynku mieszkaniowego (ok.180 mieszkań) na warszawskim Żoliborzu.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy (w 2002r.) było podjęcie rozmów z dwoma czołowymi na izraelskim rynku firmami inwestycyjno- budowlanymi - Yoram Gadish Group i Minrav Projects Ltd., które to dysponowały kilkudziesięcioletnim doświadczeniem budowlanym na rynku międzynarodowym. Rozmowy miały na celu prowadzenie inwestycji na zasadach partnerstwa publiczno - prywatnego na terenie Polski. Ze względu na przeciągający się w czasie brak odpowiednich regulacji prawnych spółka zawiesiła założony plan.

Następną zrealizowaną w 2009 r. inwestycją był budynek mieszkalny, wielorodzinny (XIII kondygnacyjny) przy ulicy Karola Dickensa 27 w Warszawie. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją, a jego nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania zapewniła sukces komercyjny.

Kolejną zrealizowaną przez Spółkę (jako Inwestor Zastępczy) inwestycją był V-kondygnacyjny budynek mieszkalny, wielorodzinny (19 mieszkań), z częścią usługową w parterze (2 lokale usługowe) wraz z jednokondygnacyjnym garażem podziemnym zlokalizowany przy ulicy 1 go Sierpnia 27 w Warszawie, na granicy dwóch dzielnic Włoch i Ochoty.

W kwietniu 2017r. rozpoczęliśmy budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Egejskiej 19 na warszawskim Mokotowie, którego budowa zakończyła się pod koniec 2018 roku.

Zgodnie z założeniami i w myśl obowiązującego MPZP, firma zaprojektowała i wybudowała mieszkania o najbardziej poszukiwanych rozkładach, w przedziale od 39 do 83 metrów kwadratowych. Nowoczesna architektura budynku oraz jego funkcjonalność spełniła oczekiwania nabywców. Wysoki standard budynku, doskonała komunikacja i malownicze tereny zielone to argumenty, które przemawiają na korzyść zrealizowanego projektu.

Zarząd spółki prowadzi ciągłe prace zmierzające do uzyskania nowych projektów budowlanych, które mogą być realizowane w oparciu o kapitały firmy oraz wiedzę i doświadczenie zarządzających.